IMG_0258.jpg

סדנת
מעבר 
לצום לסירוגין

תהליך קבוצתי ואישי מעמיק אונליין
לשיפור הבריאות ולירידה במשקל ,
בעזרת צום לסירוגין

בליווי דיאטנית קלינית

כמה פעמים ניסיתם צום לסירוגין

ולא החזקתם מעמד?

כמה פעמים התמדתם בצום לסירוגין

ולא הפקתם את התוצאות הרצויות?

וכמה פעמים חשבתם לעצמכם: "זה לא הגיוני, חייבת להיות דרך אחרת שזה יעבוד באמת"?

 

אתם צודקים!

באמת יש דרך כזו!

ולראשונה בישראל

היא מגיעה אליכם אונליין,

כתהליך קבוצתי מעמיק ומקצועי.

משהו חדש מתחיל! (1000 x 1000 px).png

הגיע הזמן להתחיל להצליח, לא ככה?

משהו חדש מתחיל! (1000 x 1000 px) (900 x 2000 px).png

הגיע הזמן להפסיק להתעסק כל היום עם כמה ומה לאכול

וללמוד לסמוך על הגוף שלך,

הגיע הזמן להפסיק עם הדיאטות

ולהיכנס לאורח חיים

שישחרר לכם המון זמן ואנרגיה רגשית פנויים

לחיות את החיים במקום להתעסק עם אוכל.

והגיע הזמן לעשות את זה בליווי מקצועי באיכות שלא הכרת,

שימנע את הסיכונים הכרוכים בצום לסירוגין ויעזור לך באמת להגיע לתוצאה שלך.

רגע, למה בכלל לצום לסירוגין?

כי במחקרים שנעשו על השיטה ובקליניקה רואיםיתרונות מדהימים ויוצאי דופן בצום לסירוגין:

 • הפחתת חשקים ותיאבון ספונטאניים (חייבים לנסות כדי להבין עד כמה זה משחרר ומוריד מלחמות פנימיות עם האוכל)

 • חידוד ספונטאני של אכילה לפי רעב ושובע ואשכרה לאכול רק כשרעבים ועד לשובע נעים (מאפשר לנו להפסיק את המלחמה עם הגוף ואשכרה להתחיל לסמוך עליו ולעבוד איתו)

 • ירידה במשקל - אפילו ללא התערבות באוכל עצמו וללא צמצום קלורי ייזום! (כי צום לסירוגין מווסת את התיאבון, ברמה שאפילו לפעמים אשכרה קשה לאכול יותר ממה שהגוף זקוקו לו)

 • הפחתת התעסקות פסיכולוגית עם האוכל (כי תכלעס - פחות ארוחות זה פחות שאלות "מה לאכול" ו"מתי לעצור", "מה הכמות הנכונה" וכל ההתלבטויות האלה שאנחנו חווים בכל ארוחה כשאנחנו רוצים לרדת במשקל)

 • עליה בבריאות:​​​​

  • הפחתת כמות התרופות והאינסולין בסוכרתיים (כי כשאנחנו נותנים מנוחה לגוף מאוכל - זה מאפשר לו לרפא את עצמו)

  • שיפור רגישות לאינסולין והפחתת סיכון לסוכרת (כי כשאנחנו נותנים מנוחה לגוף מאוכל - זה מאפשר לו לרפא את עצמו)

  • שיפור בלחץ הדם (כי כשיש פחות שעות לאכול - יש פחות עומס על המערכת שמווסתת את לחץ הדם)

  • הפחתת דלקתיות במחלות אוטואימוניות, אלרגיות או באסטמה (כנ"ל)

  • הפחתת סיכון לסרטן (זו הסיבה שאני התחלתי עם זה)

  • שיפור הזכרון והריכוז(מנסיון - זה מדהים כמה מפוקסת אני ורבים נוספים כשאנחנו בצום לעומת אחרי אוכל, חייבים לנסות את זה כדי להבין עד כמה ההבדל משמעותי!)

  • שיפור באנרגיה וויטאליות (כי בזמן שהגוף נח מעיכול - באופן מפתיע - יש לו יותר אנרגיה להפנות למוח)

  • אנטי-אייג'ינג ואריכות חיי

  • ועוד ועוד...

 

גם אתם רוצים לתת לצום לסירוגין לאזן את האנרגיה שלכם, את הבריאות שלכם ואת המשקל לרמה שלא הכרתם,
וכל זה תוך כדי
שחרור זמן, כוחות נפש וכסף כדי לחיות את החיים שלכם ולא להסתובב סביב דיאטות כל הזמן?

בחנו את עצמכם:

קורה לכם שאתם מסתכלים על אנשים אחרים שצמים לסירוגין וחושבים "איך זה שהם ירדו במשקל ואני לא?"

"איך זה שהם מצליחים לשמור על שעות הצום ואני נשבר/ת כל כך מהר?"

"איך זה שהם רגועים ושלווים בזמן הצום ואני רק מסתובבת סביב מחשבות על האוכל ורק מחכה שהשעה של האוכל תגיע?"

האם אתם מזהים את עצמכם באחד ההיגדים הבאים:

 • אני פוחד/ת מרעב אבל מרותק/ת מהיתרונות של הצום לסירוגין

 • אני חושש/ת להתחיל צום לסירוגין בלי ליווי מקצועי

 • אני חושש/ת להזיק לעצמי עם צום לסירוגין

 • ניסיתי צום לסירוגין, אבל זה היה קשה מדי

 • ניסיתי צום לסירוגין, אבל לא הפסקתי לטרוף כשחלון האכילה נפתח

 • ניסיתי צום לסירוגין, אבל לא השגתי את התוצאות שרציתי

 

 אם הזדהיתם אפילו עם משפט אחד,

הגעתם לפתרון:

קבוצה אינטימית אונליין

עם הנחיה מקצועית לצום לסירוגין והקשבה לגוף,

שתעזור לכם להתגבר על האתגרים האלה

ולהגיע למשקל ולבריאות שתמיד חיפשתם! 

משהו חדש מתחיל! (1000 x 1000 px) (1).png

מה, כל אחד יכול להצליח בזה בלי לשנות בכלל את האוכל? איפה הקאץ'?

בואו נהיה ריאליים: לא הכל זה "חדי קרן וקשתות ורודות" בצום לסירוגין.

 

1. יש אנשים שמצליחים לרדת במשקל רק על ידי שינוי שעות האכילה לצום לסירוגין, לדוגמא של 16:8 (16 שעות צום ו8 שעות אכילה), ויש כאלה שצריכים יותר שעות צום (ואנחנו עוזרים לכם בכך בקבוצה על ידי תמיכה קבוצתית ואישית). יש גם כאלה שצריכים לשנות גם את שעות הצום וגם איזון אכילה על מנת להגיע להישגים שלהם.

אם אתם מאלה, אז אתם יכולים להיות רגועים: בקבוצה אנחנו גם מלמדים אתכם איך לעשות את השינויים ללא תחושת וויתור ובלי מאבק, בצורה קשובה לעצמכם, על מנת להשיג את התוצאות שאתם צריכים.

כך או כך, רוב האנשים יקבלו שיפור בויסות התיאבון שלהם בצום לסירוגין, מה שעם הזמן מוביל או יקל על ירידה במשקל בכל סוג של תזונה.

2. חשוב להבין - צום לסירוגין לא פשוט בהתחלה. שלא יספרו לכם סיפורים! בהתחלה, יש אתגרים פסיכולוגיים ופיזיים שצריך להתגבר עליהם כדי לעבור לצד השני של הצום לסירוגין, הצד שמגיע אחרי שהגוף והנפש התרגלו אליו ושבו אנחנו ממש "זורמים" עם הצום ואוכלים אינטואיטיבי. בתהליך ההתרגלות הזה כן יכול להופיע רעב התחלה (ויש כלים פסיכולוגיים ותזונתיים שאנחנו נותנים כדי לעזור לעבור את זה). בהתרגלות לצום לסירוגין יכול להופיע אפילו פחד בהתחלה (וגם פה, בגלל שאנחנו מנוסים עם עבודה עם צום לסירוגין - יש לנו כלים אפקטיביים לתת לכם כדי לעבור את זה ביחד). המעבר הפיזי-מנטאלי הזה הזה לוקח בממוצע 3-4 שבועות, ומאוד לא פשוט לעשות אותו לבד! זה שווה לגמרי את היתרונות, אבל בשביל יתרונות יוצאי דופן - יש צורך בשינוי יוצא דופן, ורוב האנשים לא מצליחים לעבור אותו לבד. בדיוק כאן נכנסים כוח הקבוצה והליווי המקצועי שלנו, כדי להקל על האתגר הזה. אבל זה לא ימנע אותו לגמרי. בדיוק כמו שמפתחים כושר - זה מאתגר בהתחלה. אחרי ההתרגלות הגוף יכול לעשות את מה שבעבר הוא לא יכל בעבר, אבל בהתחלה – זה מאתגר, נכון? אז ככה גם בצום לסירוגין – פיתוח "כושר הצום" יכול להיות מאתגר בהתחלה. וחשוב שתהיו מוכנים לזה. כי ככל שמתקדמים זה נעשה קל יותר, אבל האתגר המרכזי הוא בשבועות הראשונים, שבדיוק שם אנחנו איתכם צעד אחר צעד!

3. זה שתצומו לסירוגין 4 שבועות לא אומר שמיד תגיעו למשקל היעד שלכם או תרדו 10 ק"ג בחודש! יותר מזה, לא כולם מרזים בחודש הראשון! אז ציפיות ריאליות: התהליך אצלינו יפתח לכם את הדלת, אבל לפעמים תצטרכו ללכת בה מרחק מסויים עם התאמות תזונתיות או פסיכולוגיות שנלמד אתכם, עד שהתוצאות יגיעו. ההבדל בין הצום לסירוגין לבין דיאטות אחרותת זה שבדיאטות אחרות ככל שמתקדמים זה נעשה יותר מעיק ומעצבן, בזמן שבצום לסירוגין, ככל שמתקדמים, זה דווקא נעשה קל יותר, מוצאים את כמות השעות המתאימה שמפיקה לכם תוצאות, ונעשים קשובים יותר לגוף – מה שמוביל בסופו של דבר לגרעון הקלורי שמוביל לירידה במשקל בצורה אינטואיטיבית.

4. בדיוק כפי שלצום לסירוגין יש יתרונות גדולים, יש לו גם סיכונים! יותר מזה, לא לכל אחד מותר לעשות צום לסירוגין! ולכן לא כל אחד מתקבל לקבוצה. מגישים מועמדות לקבוצה על ידי מילוי שאלון מעמיק שנותן לנו הבנה מעמיקה למי מותר ולמי אסור לצום לסירוגין. רק מי שמותר לו לצום לסירוגין ולא יסכן את עצמו – רק אלה יתקבלו לקבוצה! שמעתי על יותר מדי מקרים של אנשים שהזיקו לעצמם – פיזית ו/או נפשית - בעקבות עשיה לא בריאה/נכונה של צום לסירוגין, או של אנשים שסתם לא הפיקו תוצאות וחוו תסכול שאפשר היה למנוע בקלות. לא עושים צום לסירוגין בלי לדעת בדיוק מה עושים ולהכיר אותו לעומק (או בלי להיות מלווה באיש מקצוע שמכיר אותו לעומק!), ולא עושים צום לסירוגין אם אסור לכם לצום לסירוגין!

אז לא, לא הכל קליל ופשוט, כי אנחנו ריאליים:

בשביל שינוי גדול צריך...שינוי גדול :) ולא, זה לא פשוט בהתחלה.

 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן איתכם ב28 הימים של ההתרגלות (שלפחות 7 מתוכם הם המאתגרים ביותר), ואחריהם תוכלו להרגע אל תוך הצום לסירוגין בקלות.

ההבטחה שלנו

בתוך 28 ימים:

 • נחזק את היכולת הפיזית והרגשית שלכם להתחיל ולהתמיד בצום לסירוגין ברוגע, בשפיות, ומבלי להילחם עם רעב (אנחנו קוראים לזה "פיתוח כושר צום").

 • ניתן לכם את כל הכלים להמשיך ולהשיג את התוצאות שתמיד רציתם (גם אחרי סיום התוכנית, וגם אם לא הצלחתם בעבר), בצורה בטוחה, עם כל היתרונות הבריאותיים והנפשיים של הצום לסירוגין וללא החסרונות והסיכונים שלו.

 • ניתן לכם את הכלים האפקטיביים ביותר להכנסת שפיות ורוגע לאכילה, על ידי למידה איך לזהות את שפת הגוף על מנת לעבוד איתו ולא נגדו, איך להפריד בין רעב פיזי לרגשי ומה לעשות עם אכילה רגשית.

 • נלווה אתכם יום-יום באופן קבוצתי ואישי בתהליך עד לשיפור "כושר הצום"!

IMG_0219.jpg

מה מצפה לכם באתגר 28 ימי הצום לסירוגין בשפיות:

3. משימות קבוצתיות יומיומיות

בכל יום יהיה פוסט בקבוצה עם המשימה היומית. במשימות האלה תתאמנו בצורה הדרגתית ושפויה על שינויים תזונתיים ופסיכולוגיים שיעזרו לכם להתרגל לצום לסירוגין

2. כניסה לקבוצה אינטימית, סגורה

ותוססת

כל הפעילות תתבצע בקבוצת פייסבוק סגורה עם מספר קטן של משתתפים, על מנת שכל אחד יקבל יחס אישי.

1. מפגש לייב שבועי

עם רותי פינק

אחת לשבוע ניפגש בלייב קבוצתי, שבו נעבור כל פעם על נושא חדש (פירוט בהמשך) וגם נעשה תרגולים פסיכולוגיים שיגבירו מוטיבציה ויתנו לכם כלים להתמיד ולהצליח

6. לא משאירים אנשים מאחור!

לא דיווחתם בקבוצה איך הלך לכם? דיאטנית הצוות תיצור איתכם קשר כדי לבדוק מה שלומכם ולהציע תמיכה.

4. דיווח ומענה יומי אישי בקבוצה

כל יום תדווחו איך הלך לכם - גם עם האכילה וגם עם המשימות היומיות, ולמחרת תקבלו פידבק מדיאטנית הצוות שלנו. ככה גם תקבלו פידבק והתייחסות אישית למה שאתם צריכים בשביל להצליח, וזה גם יבנה אצלכם מחוייבות לתהליך.

5. תפריטים לדוגמא

מיד אחרי הלייב הראשון תקבלו גישה לתפריטים לכל סוגי הצום לסירוגין. אנחנו לא חסידות של תפריטים, כי המטרה היא ללמד אתכם לסמוך על הגוף ולנהל בעצמכם את האכילה, אבל אנחנו מבינות שבהתחלה תפריט יכול לעזור "לסדר את הראש" בצורה שתתניע את ההצלחה שלכם מהר יותר בהמשך.

כששאלנו את המשתתפים מה הם הרגישו שלקחו מהסדנה, הינה מה שהם כתבו:

מה הרגשתם שהיה טוב בקבוצה.jpg
מה הרגשתם שהיה טוב בקבוצה 2.jpg

מה מצפה לכם

בכל שבוע באתגר

(יש ללחוץ על מספר השבוע לפתיחת הסבר)

למה לעשות את האתגר דווקא איתנו?

IMG_0238_edited.jpg
 • כי התוכנית תפורה אישית - בתוכנית תקבלו גם ליווי קבוצתי ומפגשים קבוצתיים וגם מענה אישי לכל אחד: יהיה לייב שבועי קבוצתי, ובנוסף - פעם ביום תקבלו פידבק על הדיווח היומי שלכם, מה שיאפשר לכם לדייק את עצמכם גם ברמת התזונה וגם ברמה הפסיכולוגית לאורך כל האתגר. זה ייצור לכם תהליך אישי בתוך הקבוצה יחד עם הכוח של הקבוצה.

 • כי אנחנו מתאימים את התוכנית אליכם ולא אתכם לתוכנית -  לא זורקים עליכם תפריט, אלא מלמדים אתכם איך לקבוע לעצמכם גם את המטרות וגם את השינויים הקטנים, עם פידבק יומיומי על ההתקדמות שלכם.

 • כי אנחנו היחידים בארץ שמשלבים בהצלחה דברים שלכאורה לא ניתנים לשילוב - שחרור ממגבלות על האוכל (גישת "נון-דיאט"), לצד צום לסירוגין, שלכאורה מגביל אוכל. וכל זה - בצורה רגועה וקשובה לעצמינו ולא מתוך מלחמה!

 • כי ​אנחנו יודעים מה אתם עוברים - בתור מי שבעצמה מתמודדת עם נטיה להשמנה וסוכר וצמה לסירוגין כבר שנים, רותי מכירה את ההתמודדויות הקטנות והגדולות שתתמודדו איתן בדרך ל"כושר הצום" שלכם.

 • כי אנחנו משתמשים בכלים פסיכולוגיים מוכחים מדעית ופשוטים ליישום - כולל התמחות בשינוי הרגלי חשיבה, עבודה על אכילה רגשית ועוד.​​

 • כי זו התוכנית הקבוצתית המקצועית הראשונה בארץ לצום לסירוגין! המנחה רותי פינק היא הדיאטנית הקלינית עם הניסיון הגדול בארץ בטיפול וליווי לצום לסירוגין, ומעודכן באופן שותף בכל המחקרים העדכניים ביותר בתחום. בנוסף, צוות הדיאטניות בתוכנית מוכשר ומיומן בליווי לצום לסירוגין.

למי האתגר מתאים במיוחד?

 • לאנשים שרוצים לנוח מההתעסקות כל היום עם האוכל ועם דיאטות ועדיין לרזות ולאזן סוכר/לחץ דם

 • לאנשים שרוצים לשפר את הריכוז שלהם לאורך היום ולהיות יותר פרודוקטיביים

 • לאנשים שרוצים להפסיק לנשנש לאורך היום או הערב

 • לאנשים שאוהבים לאכול ארוחות גדולות ולא לצמצם כמויות בכל ארוחה

 • לאנשים שמתעניינים בצום לסירוגין אבל חוששים לעשות את זה ללא פיקוח

 • לאנשים שניסו צום לסירוגין ולא עמדו בזה פסיכולוגית

 • לאנשים שעושים צום לסירוגין ולא מגיעים לתוצאות שהם רוצים

 • לאנשים עסוקים שאין להם זמן להתעסק עם אוכל

 • לאנשים שלא מתאים להם לשנות את מה שהם אוכלים, אבל עדיין רוצים לשפר את הבריאות

 • למי שמקבל חיזוק משאיפה קבוצתית לאותה מטרה

למי האתגר לא מתאים לחלוטין?

 • נשים בהריון או מניקות ונשים שרוצות להיכנס להריון ב-3 החודשים הקרובים (במצבים כאלה עדיף לא לצום לסירוגין)

 • ילדים ומתבגרים עד גיל 18 (כנ"ל)

 • אנשים עם הפרעות אכילה מאובחנות על ידי איש מקצוע בלבד (=אנורקסיה/בולימיה/אכילה כפייתית) פעילות או בעבר (כנ"ל)

 • אנשים שמחפשים ירידה מהירה במשקל (לא כולם יורדים במשקל בחודש הראשון לתוכנית, כי בצום לסירוגין אצל חלק מהאנשים לגוף לוקח זמן ליצור שינוי הורמונאלי שמפיק ירידה במשקל)

 • אנשים שלא מאמינים שיש אפילו סיכוי קטן שהם יצליחו בתוכנית כלשהי (אנחנו עובדים עם מי שיש לו ולו זקיק קטן של תקווה)

 • אנשים שלגמרי לא מסתדרים עם פייסבוק (כי רוב התוכנית תועבר בפייסבוק)

כל הפרטים הטכניים:

 • הכניסה לקבוצה תיעשה על ידי מילוי שאלון התאמה שרותי פינק תעבור עליו על מנת לוודא שאין סיבות (פיזיות או פסיכולוגיות) שמונעות מכם לצום לסירוגין.

 • במידה ונמצאתם מתאימים - רותי תיצור איתכם קשר במייל תוך עד 3 ימי עסקים על מנת להשלים את ההרשמה והתשלום. במידה ולא נמצאתם מתאימים (מבחינה בריאותית או פסיכולוגית), רותי תיצור איתכם קשר במייל על מנת למצוא פתרון מתאים יותר למטרות שלכם.

 • תאריך תחילת המחזור הבא: 20.12.21. הסדנה תימשך 28 ימים, כשביום ה28 יתקיים לייב חגיגי לסיכום האתגר.

 • כמה ימים לפני תחילת האתגר תקבלו מייל עם הזמנה לקבוצה הפרטית שבה יתקיים האתגר. גם אחרי סיום האתגר, תוכלו להמשיך להתכתב בקבוצה עם שאר המשתתפים, וכל התכנים יהיו זמינים לכם למשך לפחות שנה לאחר סיום האתגר.

 • כל שבוע יתקיים לייב קבוצתי עם רותי (שיוקלט ויהיה זמין בקבוצה למקרה שפספסתם). הלייב יהיה בכל יום שני בשעה 20:00 (הלייב הראשון יהיה ב20.12.21). מומלץ להשתתף בלייבים, כי אין כמו כוח השותפות הקבוצתית בזמן אמת כדי לעשות פלאים למוטיבציה :)

 • בנוסף, בכל יום יתקיימו שלושת הדברים הבאים:

  • 1. רותי תשים בקבוצה פוסט עם המשימה הקבוצתית היומית - שיכלול משימות תזונתיות ו/או פסיכולוגיות מגוונות. חלק מהמשימות יכלול צפיה בסרטונים בלעדיים שלא תמצאו בשום מקום אחר, או הקשבה לקבצי שמע בלעדיים שלא תמצאו בשום מקום אחר ברשת (כי הם בלעדיים לשיטת רותי פינק).

  • 2. בכל יום רותי תשים פוסט של "הדיווח היומי", שתחתיו כל משתתפ/ת ת/ידווח איך הוא עמד במשימות, מה הוא אכל ואיך הלך לו באופן כללי.

  • 3. כל יום דיאטנית הצוות של רותי תיתן פידבק יומיומי אחד ביום לכל משתתפת על הדיווח היומי של אתמול, במטרה לחזק את מה שהמשתתפ/ת עושה נכון ולכוון להמשך ההתקדמות.

 • בין לייב קבוצתי אחד לשני, במידה ויהיה נושא שהקבוצה תצטרך בו חיזוק, הבהרה או הרחבה, רותי תעלה ללייב ספונטאני וקצר כמעט כל יום שגם הוא יוקלט וישאר בקבוצה לצפיה (במידה ולא הצלכתם להשתתף בו).​

 • ביום תחילת האתגר תקבלו גישה לכל התפריטים לדוגמא. התפריטים יעזרו לכם להתחיל בימים הראשונים (עד שתלמדו לזהות את צרכי הגוף) במידה ותהיו זקוקים לכך, הם אינם חובה ואפשר להצליח גם בלעדיהם.

 הינה מיעוט מהציטוטים של אלפי לקוחות מרוצים
(כל הציטוטים הם באישור הכותבים בלבד)

מה אנשים אומרים

רחלי.jpg
ללא שם.png
שלי בלאישה כמעט בסוף.jpg
התמכרות תזונתית וצום לסירוגין.jpg
135.jpg
5.jpg
2.jpg
1.jpg
7.jpg
6.jpg
וואטסאפ-2.png
ללא שם.png
20190818_115215.jpg
2.png
אכילה לסירוגין.jpg
1-7-21.jpg
קטו.jpg
3.jpg
פידבק על אכילה קשובה בקבוצה.png
אכילה רגשית.jpg
הצלחת עמידה ביעדים בחנוכה.jpg
פידבק מעולה על כל הסדנה מיעלי ג.jpg
ירידה במשקל1.jpg
פידבק על ירידה במשקל.jpeg
משהו חדש מתחיל! (1000 x 1000 px) (5).png

 האחריות שלנו 

אם עד סיום השבוע הראשון לתוכנית אתם מחליטים שההשתתפות בתוכנית לא מתאימה לכם מכל סיבה שהיא

נחזיר לכם 100% מכספיכם בלי לשאול שאלות.

ההשקעה שלכם

מחיר הסדנה הוא

499 * 2 תשלומים

(או 985 בתשלום אחד)

המחיר צפוי לעלות בעתיד.
בנוסף,
המקומות בקבוצה מוגבלים, כדי לשמור על הקבוצה אינטימית
ולכן כדאי להגיש מועמדות כבר עכשיו,
על מנת לשריין את מקומכם,
לפני שכל המקומות ייתפסו.

New Growth

מוכנים להתחיל?

שימו לב:
לקבוצה יתקבלו רק אנשים
שאין להם מניעה רפואית ידועה מלעשות צום לסירוגין.
לכן, על מנת להגיש מועמדות יש למלא לעומק את שאלון ההתאמה,
ורותי פינק תהיה בקשר איתכם בימים הקרובים
כדי להמשיך את תהליך הרישום (במידה וצום לסירוגין מתאים לכם רפואית)
או כדי למצוא אפשרויות מדוייקות יותר לעזור לכם (במידה ויש מניעה מלעשות את הצום).

השאלון נשמר בסודיות רפואית,
ורק רותי וצוות הדיאטניות המלוות את הקורס יקבלו אליו גישה.