ברוכים הבאים לטעימה מהקורס

מרזים בשפת הגוף

כל הזכויות שמורות לרותי פינק ©

לחצו על מספר הפרק כדי להיכנס לתוכנו

מדוע שפת הגוף היא קריטית לירידה במשקל ולבריאות


1. מדוע אתם מתוסכלים מהדיאטה שלכם ואיך זה קשור לשפת הגוף (לחצו על הוידיאו לצפיה) 2. איך יודעים מה, מתי וכמה הכי מדוייק לאכול לכם ורק לכם? (לחצו על הוידיאו לצפיה) 3. מהו הראש הרזה ואיך אתם יכולים להשיג אותו (לחצו על הוידיאו לצפיה). המשיכו לפרק הבא למטה כדי לדעת מתי וכמה לאכול בצורה המדוייקת ביותר עבורכם
איך יודעים מתי וכמה לאכול בצורה המדוייקת ביותר עבורכם


4. איך משנים את הסוויץ' על רעב ושובע (לחצו על הוידיאו לצפיה) 5. איך מכמתים רעב ושובע (לחצו על הוידיאו לצפיה) כאן יופיעו להורדה דפים להדפסה שמלווים את הוידיאו המשיכו לפרק הבא, שבו תגלו איך להפסיק לפחד מהרעב ולהתחיל בו את האכילה בקלות.
מתיידדים עם הרעב בקלות


6. איך מזהים רעב ומתחילים לאכול כשבאמת רעבים (לחצו על הוידיאו לצפיה) 7. מה עושים עם הפחד מרעב? (לחצו על הוידיאו לצפיה) 8. מה עושים אם לא מצליחים לזהות רעב? (לחצו על הוידיאו לצפיה) וכעת, המשיכו לפרק הבא, בו תכירו ותתיידדו סוף סוף עם השובע.
מתיידדים עם השובע בקלות


9. איך מזהים שובע (לחצו על הוידיאו לצפיה) 10. איך עוצרים בשובע גם אם יש עוד אוכל בצלחת (לחצו כאן לצפיה) ובפרק הבא אתם הולכים ללמוד איך מזהים מה בדיוק הגוף רוצה לאכול. זה הולך להפתיע אתכם!
איך יודעים מה הכי נכון לאכול עבורכם - ורק עבורכם?


11. איך יודעים מה הגוף באמת רוצה לאכול – הסוויץ' הגדול של הראש הרזה! (לחצו כאן לצפיה) 12. שני הכלים המנצחים לזהות מה הגוף באמת רוצה כרגע (לחצו כאן לצפיה) כעת אתם יודעים איך לזהות ולהבין את שפת הגוף. בפרק הבא תכירו את כל הדברים שיכולים להפריע לכם ולגופכם להבין אחד את השני, ומה עושים איתם.
מה מפריע לתקשורת בינינו לבין הגוף ומה עושים עם זה


13. מעוותי ההקשבה לגוף ומה עושים איתם (לחצו כאן לצפיה) כאן תוכלו להוריד של טבלה של כל הדברים שמעוותים את יכולת ההקשבה שלנו לגוף ואת הפתרונות אליהם - לאחר רכישת הקורס. בפרק הבא תשמעו הרצאה מלאה מה לעשות עם האכילה הרגשית,
שהיא אחד המעוותים הגדולים של היכולת שלנו לדבר עם גופינו.
בונוס: מה עושים עם אכילה רגשית


לפניכם הרצאה שהעברתי בקבוצת הפייסבוק "דלי פחמימות ישראל" על הפתרון לאכילה רגשית.
ממליצה לכם לייחד זמן לצורך הקשבה להרצאה ללא הסחות דעת,
ולהיות עם דף ועט כדי לרשום תובנות מההרצאה.
לחצו על הוידיאו לצפיה.
לסיום: ומה עכשיו?


הגעתם לסוף הקורס, ואני בטוחה שנשארתם עם כמה שאלות לסיום. אז הינה כמה דברים מאוד חשובים שאולי "יסגרו" לכם את הפינה. לחצו על הוידיאו לצפיה.