טיפולי תטא הילינג

ואיך הם מקצרים את תהליך שינוי הרגלי האכילה

 

 

 

רזית אבל את עדיין מרגישה שמנה וחוזרת לאכול הרבה...

את מרגישה שהשומן מגן עלייך (מתשומת לב? מהטרדה?) ולא לגמרי בשלה לוותר עליו...

את רוצה לשנות את האכילה שלך אבל דוחה את תחילת התהליך זה שוב ושוב...

 

המשותף לשלושת המצבים שמתוארים כאן הוא דפוסי חשיבה/אמונה שהתקבעו בשלב כלשהו בחייך ונכנסו לתת המודע שלך ומונעים ממך לשחרר משקל עודף או לשמור על המשקל לאחר ששיחררת אותו.

 


כל חיי חיפשתי אחר כלי שייתן לי ולמטופליי מענה לשינוי ברמה של תת המודע במקביל למודע.

אספר לך על החוויה האישית הראשונה שלי בתטא-הילינג:

בגיל 16, בקיץ, חוויתי יום נפלא במיוחד. פגשתי את החבר שלי דאז למשחק בוקר מוקדם בטניס וכשהאימון הסתיים צעדתי הביתה. אני זוכרת את הרגע הזה כאילו היה אתמול – ריח הפרחים הקיציים בצידי המדרכה, האויר הרענן עדיין של הבוקר המוקדם, התחושה שאני נאהבת. הסתכלתי מסביבי והייתי עדה לרגע ליופי שמקיף אותי. מחשבה עלתה בראשי: "כמה יפים החיים שלי!". זו היתה הפעם הראשונה שהכרתי בצורה מודעת בכל האושר של חיי.

ואז בערב אמי קיבלה את האבחנה שחלתה בסרטן, וחיי התהפכו.

מבלי שידעתי זאת, באותו היום קרה משהו שעתיד היה להשפיע עליי במשך שנים רבות: באקט של הישרדות, תת המודע שלי צירף את שני האירועים יחד לכדי אמונה מזעזעת אחת: "אסור שיהיה טוב מדי, כי אחרת כך יהיה ממש רע". או אם תרצו – "על הטוב צריך לשלם".

 

האמונה הזו הוטמעה בי בגיל 16 מבלי שהיתה לי כל שליטה או מודעות לכך ושלטה בי ביד רמה במשך 14 שנה, צובעת את חיי בחרדה ולא מאפשרת לי להינות עד הסוף. כל פעם שהיתה הצלחה או שמחה גדולה בחיי בטני התהפכה באימה – איזו מכה ינחיתו עליי החיים כתמורה לאושר הזה? זה הגיע למצב שלאחר הלידה בהשפעת האמונה הזו בדקתי כמעט בכפייתיות אם בתי התינוקת נושמת במיטתה מתוך פחד שמא על היצור הקטן הזה, המביא לי כה הרבה אושר, היקום יביא לי מכות שלא אוכל לעמוד בפניהם, כמו לאבד אותה.

 

בשלב מסויים ניסיתי לטפל באמונה הזו בכלים פסיכולוגיים מוכחים מדעית, כמו CBT (כלי מצויין לעבודה על המחשבות המודעות) אבל בדיעבד אני יודעת שהאפקטיביות החלקית שלהם נבעה מכך שעבדו בעיקר עם המודע (החלק שאנחנו יכולים לעבוד עליו בגלי המוח הרגילים - אלפא וגאמא). אך תת המודע שלנו הוא ששולט ברבות מהפעולות שלנו.


נשמע כאילו אין לך ברירה אלא להיות קורבן הנסיבות, הסביבה והאמונות שגדלת בהם, ובמיוחד של התת מודע, נכון?

לא ממש.
 

כשהגעתי לתטא הילינג, בתהליך פשוט ומשחרר ותוך דקות ספורות הורדתי את התוכנה ההרסנית שלי מהתת מודע והטמעתי במקומה תוכנה אחרת, מיטיבה ומעצימה. שנים של סבל הסתיימו בכמה דקות.

מאז אני מצליחה להודות לאלוהים עלי חיי ולשמוח באופן מלא ובלב שלם, מבלי לפחד שיקרה משהו.

 

 

נשמע כמו קסם? Too good to be true? גם אני חשבתי כך. למעשה, לקח לי הרבה מאוד זמן להאמין במודע בכך שהשינוי בכלל קרה! בכל הזמן הזה התת מודע שלי כבר מזמן ניהל אותי עם האמונות החדשות ולי נשאר רק להתפעל מהתוצאות... וכן, למרות שכעת אני מטפלת בתטא הילינג, אני עדיין נדהמת כל פעם מחדש מהדיוק והמהירות של הכלי הזה.

 

 

אז מהו תטא הילינג?

 

 

תטא הילינג הוא כלי לריפוי אשר פותח ע"י ויאנה סטיבל בארה"ב.

בכלי הזה ניתן להשתמש הן לטיפול רגשי והן לטיפול פיזי.

 

זוהי טכניקה לשליטה על גל התטא במוח (הגל שפותח את חלון התת-מודע וכן לאינטואיציה מחודדת).

בטיפול הרגשי בתטא הילינג אנו עוקפים את המודע בעזרת תהליך פשוט ונגיש ומוצאים את האמונות המנהלות אותנו הישר מהתת מודע.

 

במהלך הטיפול העליה לתדר תטא במוח משמשת אותנו על מנת לשנות אמונות אלה – לשלוף אותם הישר מהתת מודע ולהכניס במקומם תבניות שמתאימות יותר.

 

כל זה נעשה בפשטות ובקלות – זהו חלק חשוב מהשיטה. אנחנו לא נלחמים בכוח נגד דפוסי החשיבה, לא מפעילים "כוח רצון" כדי לשנות אותם, אלא פשוט שולפים אותם כמו מהארד דיסק, ומטמיעים במקומם תוכנה חדשה, באישורך בלבד.

איך זה רלוונטי לאכילה רגשית ולמשקל?

 

בעזרת טכניקה זו מצבים רגשיים שמובילים לאכילה, תחושת "ראש שמן" למרות שרזיתי וכן המצבים שתוארו בתחילת הכתבה נעלמים לאחר שפתרנו את האמונות/שיכנועים העומדים בבסיסם. וכך יורדת האכילה הרגשית ותת המודע מתחיל להוביל אותך אל חיים ללא משקל עודף.
 

האם לטיפול בתטא-הילינג יש שימושים נוספים?

בעזרת טכניקה זו ניתן לעזור במקרים רבים של:

* פחדים וחרדות

* דיכאון

* בעיות בזוגיות (כולל זימון נשמה מתאימה)

* בעיות בשפע (כולל זימון והגשמת שפע)

* ריפוי נשמה שבורה

* איזון אנרגטי

ועוד ועוד...

 


רוצה גם?

מלאי פרטייך כאן ואחזור אלייך תוך 48 שעות לקביעת תור :)