לקוחות מספרות

"... הדבר הכי חשוב מבחינתי שאמרת בפגישות הראשונות שלנו הוא - אני לא הולכת לתת לך תפריט. אני חושבת שזה מה שגרם לי להבין שמבחינתי, הגעתי לאדם הנכון..."

"...עם רותי למדתי להבין איך להקשיב לגוף שלי. עם הזמן השתנתי בתפיסה שלי של עצמי ושל דברים מסביבי.  למדתי לא להסתכל על דברים בשחור ולבן, למדתי לאהוב את עצמי יותר, למדתי להתמודד עם מצבים קשים - בלי לרוץ למטבח, והכי חשוב - למדתי לחיות בשלום עם הגוף שלי. הצבתי לעצמי יעדים אפשריים, ולמדתי להציב יעדים רחוקים, ובעיקר, למדתי איך לשלב בחיים שלי את ההרגלים הנכונים."

 

 

/// מירי, מושב זיתן

"אני רוצה לתת המלצה חמה על רותי פינק. אישה נהדרת, מקצוענית, עם דאגה ועם הרבה ידע. אני מכירה אותה כמעט שנה.

אני חולת על סוכריות שוקולד, ויכולה לאכול מהן ללא הפסקה. אחרי הטיפול לגמילה ממתוקים בשיטה של רותי זה הפסיק לעניין אותי! זה לא מושך בכלל, אפילו לא בא לי ללכת לחנות איפה שתמיד הייתי קונה אותן. האמת היא שפשוט לא ציפיתי שזה יקרה..."

 

 

/// אינסה, מודיעין

"הי רותי, משתפת אותך בחוויותיי:

הכל התחיל מסטטוס שלך בפייסבוק שאמר: "מצאתי את השיטה לגמילה ממתוקים".. ואני כמובן לא יכולתי להשאר אדישה. כמי שמכורה קשות לפחממות/גלוטן/סוכרים/מתוקים מזה שנים, פניתי אליך מייד. את רותי מוכרת לי מזה כמה שנים, לא כמחוללת ניסים, לא כמתקשרת, לא כקוראת בקפה וכאלה, אלא כדיאטנית מקצועית ביותר.

קבענו פגישה. ביקשת שאבוא עם "ראש פתוח". אז באתי עם הרגליים על הקרקע וראש פתוח...

שעה וחצי של טיפול מרתק, מקצועי ומאיר עיניים. "זהו, מעכשיו תראי שאת זקוקה פחות ופחות למתוקים". רגע רגע, 40+ שנים אני חייה כך, ופתאום בשעה וחצי עולמי משתנה? יצאתי לדרך עם תקווה וספקות מצד שני. למחרת בבוקר התעוררתי ליום חדש, כאדם אחר, וכמה שזה נשמע הזוי, מהיר, מג'יק, אינסטנט וכו', זה בדיוק מה שקרה. הכמיהה למתוקים ולפחממות ירדה פלאים. התחושה היא שאכן חל סוויץ' במוח ואני כבר לא רוצה/זקוקה לכל זה."

 

 

/// לבנה ש., מודיעין

 

"אל רותי הגעתי אחרי המלצות שעלו שוב ושוב במהלך חיפושי אחר תזונאית טבעונית באזור מגורי. כבר במפגש הראשון הבנתי שרותי מקצועית מאוד. הידע שלה בנושאי תזונה, התנהגות ומניעת מחלות כרוניות עצום, והיא שמחה לחלוק אותו. ההמלצות שלה מעשיות וברורות. אבל הדבר הבולט ביותר היה היחס הנפלא שלה. ההתלהבות, ההבנה, ההכלה, הרגישות והעניין הכן והאמתי שהיא מגלה.

די מהר התברר לי שהמפגשים איתה מניעים שינוי גדול נוסף, שרציתי מאוד אבל לא באמת האמנתי שיקרה. הכוונה היא להתנהגות שלי עם אוכל.

העבודה שלי עם רותי, במגוון של כלים וגישות, שינתה זאת מהיסוד. היום אני מסוגלת להתייחס לאוכל פשוט כאל... אוכל. לא פרס או פיצוי, לא נחמה או עונש. סתם אוכל, שמותר לא לגמור מהצלחת, שאפשר ליהנות ממנו בלי ייסורי מצפון ושלפעמים אפילו אפשר לשכוח לאכול... היום, מתוך בחירה ורצון מלא, אני אוכלת אוכל טבעוני (רוב הזמן) מלא ואיכותי, ומוותרת (בלא כל צער או תחושת החמצה) על תחליפים למיניהם ("דיאט" ו"דל" ו"נטול") שלהבנתי משבשים את המנגנונים הטבעיים והיעילים כל כך של רעב ושובע.

היום אני מרגישה שנרפאתי. שחזרתי לתבניות האכילה שהכרתי בילדותי, עולם רחוק ונעלם שבו האוכל היה רק דלק שמשתמשים בו כאשר עולה הצורך, ושנשתכחו ממני עם חלוף השנים והדיאטות. זה לדעתי ההישג הגדול ביותר שלי, ואין ספק בלבי שלא הייתי מצליחה להגיע למקום הזה לולא רותי."

 

/// (ביקשה להישאר בעילום שם), מודיעין

כל הנשים האלה שיפרו את חייהן.
כעת תורך! :)
 

והתחילי לאכול ולשמוח