טיפולים אישיים אצל

רותי פינק

לחצו על השאלות למטה לפתיחת התשובה

מה הגישה שלך?


הגישה שלי היא להתאים את התזונה ואת מהלך הטיפול מאוד מאוד אישית לאדם. זה לא הגישה שחשובה, אלא ההתאמה של הגישה לאדם. בדיוק כמו שאם תלכו לתופרת היא לא תתן לכם ולאדם שאחריכם את אותו הבגד, בדיוק באותה מידה ובאותם קווים, ככה גם אצלי: התפירה של כל הטיפול אישית: החל משלב הצבת היעדים וכלה בשלב ההנחיות. אני כן עובדת הרבה עם תזונה דלת פחמימות וצום לסירוגין ככלי עזר, ועם מיינפולנס, NLP ו-CBT ככלי עזר פסיכולוגיים להשפעה על תת המודע. אבל רק אם זה מתאים לאדם שמולי. עוד על הגישה שלי ניתן לקרוא בכתבה כאן.
איפה את מקבלת?


אני מקבלת אנשים אונליין: דרך הסקייפ או זום או פייסטיים (=מצלמת וואטסאפ) או דרך גוגל-דואו בכל העולם. וכן, זה עובד מעולה, ואפילו חוסך דלק, חניה וקורנה :)
כמה טיפולים אצטרך?


כמות הטיפולים נקבעת לפי הרבה גורמים: 1. המטרה שלכם 2. הנקודה שממנה אתם מתחילים את התהליך 3. רמת ההשקעה שלכם בין המפגשים 4. רמת הקושי המנטאלי לבצע את הדברים. כיוון שאינני מכירה אתכם אין ביכולתי לומר מראש את כמות המפגשים שתצטרכו. יש אנשים שיגיעו למפגש אחד ולא יצטרכו שום מפגש נוסף. יש אנשים שיגיעו למספר מפגשים וזה יספיק להם כדי לקבל את הכלים והעזרה שהם מחפשים. ויש אנשים שזקוקים לליווי אינטנסיבי יותר או לטיפול רגשי באכילה רגשית, ואנשים אלה יבואו למספר פגישות משמעותי יותר.
מה עלויות הטיפול אצלך?


פגישה ראשונה: פגישה ראשונה היא ארוכה יותר, כשעה וחצי. בפגישה זו עוברים מאוד לעומק על המטרות שלך, המצב הרפואי, כולל בדיקות דם, דפוסי התנהגות וחשיבה, מוצאים איפה התקשית עד עכשיו או מה גרם לבעיה ומתאמים דרכי פתרון הכי אפקטיביות מהשורש. עלות הפגישה הראשונה (שעה וחצי) 690 כולל מע"מ.
פגישות מעקב/חוזרות: כל פגישת מעקב וליווי נוספת היא כשעה, ובה עוברים על איך הצליח לך עם ההנחיות והכלים מפגישה קודמת ונותנים לך כלים והנחיות חדשים לפי הצורך. עלותה של כל פגישה חוזרת 320.
כדאי לבדוק גם במידה ויש ביטוח פרטי אם יש כיסוי למקצועות פרא-רפואיים.
מה אני צריכ/ה להביא לטיפול ראשון?


כדאי לפגישה להכין:
1. סיסמא לאתר קופ"ח שלך שנעבור ביחד על הבדיקות.
2. בדיקות עדכניות (פירוט למטה).
3. רישום של 3 ימי אכילה לפני הפגישה (אפשר לצלם במקום לרשום).
4. לחשוב על המטרות שאת רוצה להשיג בפגישה/פגישות/תהליך איתי.
בדיקות רצויות:
Hga1c
Glucose
Hdl
Ldl
Triglycerides
Crp
Vitamin d
Vitamin b12
Folic acid
Creatinine
Urea
Uric acid
Ferritin
Ferrum (Fe) ברזל
CBC (ספירת דם)
האם יש לך הסדרים עם חברות ביטוח להנחה?


כדאי לבדוק במידה ויש ביטוח פרטי אם בפוליסה שלכם יש כיסוי למקצועות פרא-רפואיים או ספציפית לדיאטנים קליניים. במידה וכן - אז הם מכסים את הפגישה לפחות חלקית.
האם את נותנת תפריטים?


זה תלוי במטופל ובצרכים שלו. קודם כל, אם המטופל מבקש - בוודאי אתן. אבל חשוב להדגיש ש תפריט הוא כלי מזערי ודי זניח מהכלים שעומדים לרשותי כדי לעזור לכם לעשות שינוי. יש לי כלים עוצמתיים הרבה יותר, הרי תפריטים אתם יכולים למצוא גם ברשת. תפריט הוא דרך אחת מני רבות להסביר לאדם מה הוא צריך לעשות. ומה אם אתם מרגישים שאתם לא מסוגלים לעשות את זה? או שחסר לכם ידע רחב יותר כדי להבין איך לבנות לעצמכם את התפריט לבד? ואולי אתם אנשים שעצם הימצאות התפריט בחייכם מרגיש לכם כמו כלא? ואולי אתם מהאנשים שרוצים לבנות הרגלים שלב אחר שלב, ומעדיפים לקבל מספר הנחיות כל פעם במקום תפריט? בכל אלה תפריט לא בהכרח יעזור, ואולי אפילו יזיק. לפחות בהתחלה. אז, כאמור, אם אתן או לא אתן תפריט - זה אישי ומותאם לצרכים ולהעדפות של המטופל. ואם לא תפריט - מה כן? * אפשר לעבוד על הרובד המודע והלא מודע של המחשבות שלכם כדי להפסיק הרגלים ואוטומאטים מזיקים. זה קל, זה פשוט וזה לא מעיק. * אפשר לעבוד ברובד הרגשי, לדאוג להעלאת המוטיבציה שלכם להשקיע בעצמכם בצורה ש תרצו לעשות את השינוי התזונתי. * אפשר להעלות את תחושת המסוגלות שלכם כך ש אתם תחליטו אילו שינויים תרצו לבצע (ואני רק אתן את הדגשים הקטנים). בקיצור, הבנתם שתפריט הוא רק אופציה אחת, נכון? ;)
איך זה עובד? מה עושים בפגישות?


פגישה ראשונה היא כשעה וחצי. בפגישה זו עוברים מאוד לעומק על המטרות שלך, המצב הרפואי, כולל בדיקות דם, דפוסי התנהגות וחשיבה סביב האוכל. המטרה היא להכיר אתכם ולמצוא איפה התקשיתם עד עכשיו או מה גרם לבעיה ומתאמים דרכי פתרון הכי אפקטיביות מהשורש. כבר מהפגישה הזו תצאו עם דרכי פעולה ומשימות.
כל פגישת מעקב וליווי נוספת היא כשעה, ובה עוברים על איך הצליח לך עם ההנחיות והכלים מפגישה קודמת ונותנים לך כלים והנחיות חדשים לפי הצורך. המטרה של כל הפגישות החוזרות היא מעקב, ליווי ומתן טיפול וכלים רגשיים לשמירה על מוטיבציה, העלאת מוטיבציה בעת הצורך והורדת מחסומים רגשיים ומחשבתיים להשגת המטרות שלכם. בין התורים החוזרים אני זמינה בוואטסאפ לשאלות ועידכונים ועונה לרוב תוך כ-24 שעות (למעט שישי-שבת).
איך קובעים אלייך תור?


שולחים מייל לכאן עם הכיתוב "אני רוצה לקבוע תור" ועם פירוט קצת בנוגע לסיבה שאתם פונים, ואחזור אליכם בזמן הקצר ביותר האפשרי עבורי.
באילו ימים ושעות את מקבלת?


אני מקבלת לפי החלוקה הבאה: אם הפגישה היא אונליין (=סקייפ/זום/פייסטיים/גוגל-דואו/מצלמת וואטסאפ): ימים ב'-ד' בוקר וצהריים, בשעות 08:30-14:00 (תור פנוי אחרון לזימון 12:30-13:00), וימי א' 12:00-14:00. אם הפגישה היא פרונטאלית (=מגיעים אליי לקליניקה): ימים ג'-ד בשעות 08:30-14:00 (תור פנוי אחרון לזימון 12:30-13:00)

 

פלאפון: 054-5933648

כתובת: עמק איילון, מודיעין

 כל הזכויות שמורות לרותי פינק©

צרו קשר

מיקום הקליניקה: סקייפ בכל רחבי העולם

ומודיעין, רחוב עמק איילון 21

שם סקייפ לטיפול בסקייפ: rutifink

 fink.ruti@gmail.com  |  טלפון: 054-5933648

כל הזכויות שמורות לרותי פינק. 

לתקנון האתר